Ebru Elektronik ve Bilgisayar Sistemleri 1979 yılında Bursa’da kurulmuş, ardından 1981 yılından itibaren faaliyetlerini Iğdır’da devam ettirmiş, 2009 yılında ise Bursa’da faaliyetlerine yeniden başlamıştır. Faaliyetlerini satış sonrası servis hizmetleri yönünde sürdüren firmamız ilk yetkili servislik unvanını Blaupunkt markasıyla almış; Beko,Arçelik,IBM,BDH ve Samsung firmalarıyla sektörde faaliyetlerini sürdürmüştür.

Firmamız kurulduğu günden itibaren sektörde önde koşmayı, rol model olmayı kendine görev edinmiş; bu anlamda IBM çözüm ortağı olarak Iğdır ilini bilgisayar sistemleriyle tanıştırarak Doğu Anadolu’da pek çok ilimize de kurumsal hizmet sağlayıcısı olmuştur.

Beko Elektronik A.Ş. ve Arçelik Pazarlama A.Ş. ile başlayan birlikteliği ile elektronik ve beyaz eşya ürün grubunda edindiği uzmanlık, katma değerli bir hizmet anlayışı sunmasına ön ayak olmuştur. Arçelik Pazarlama A.Ş. ile olan bağını “Arçelik Iğdır Atatürk Servisi” olarak sürdürmüştür.

2009 Yılında Bursa’da yeniden SAMSUNG bünyesinde faaliyetlerini sürdürmeye başlayan firmamız, faaliyetlerine mühendislik bakış açısını da katarak güçlü bir teknik donanım kazanmıştır. Firmamız, Samsung Türkiye’nin ilk servis konsept programına dahil olarak, bu güçlü iş ortaklığı ile sektörde edindiği yüksek tecrübeyle müşterilerimize hizmet sunmaktadır.